Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një grua lëndohet rrëndë në një aksident në Shkup

Zhurnal Ads

Shkupjanja e moshës 78-vjeçare është lënduar rrëndë në një aksident trafiku që ka ndodhur dje në mëngjes në udhëkryqin nga rr. “Mitropolit Teodosij Golloganov” dhe rr. “Londonska”.

Automjeti i udhëtimit “Opel”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga T.P.(57) nga Shkupi, ka goditur këmbësoren M.J.(78) nga Shkupi, informojnë nga MPB.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ndodh sërish në Fier/ Dhëndri tenton të vetëvritet me thikë në shtëpinë e vjehrrit

admin

Dramë pas mesnate, ikën nga policia dhe u përplasën në një shtyllë elektrike

T E

I vunë tritol pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur konflikte me askënd dhe as nuk kam

S.B.

Vritet me armë zjarri ndërtuesi në Himarë

admin

Elbasan/ Sherri brenda lokalit ku u plagosën djemtë e pronarit, arrestohet një prej autorëve, 6 të tjerë në kërkim

admin

Arrestohet një turk në Katllanovë për shkak vjedhjes së një automjeti

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...