Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Një grua nga Obiliqi e raporton burrin në Polici për dhunë fizike ndaj saj dhe vajzave

Një rast i dhunës në familje është regjistruar në Obiliq.

Një grua ka raportuar të hënën në Polici se bashkëshorti i saj është duke ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj dhe vajzave të tyre.

“Viktima dhe i dyshuari janë shoqëruar në Stacion Policor dhe që te dyve u është ofruar trajtim mjekësor. Pas intervistimit të palëve, me aktvendim të prokurorit, të dyshuarve u është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.

Postime të ngjashme

Votat e Enver Hoxhajt si kandidat për kryeministër

S.B.

Vazhdon rritja e rasteve me COVID-19, për 24 orë shënohen shtatë vdekje dhe 591 raste të reja

S.B.

NISMA nuk e kaloi pragun, ky është numri i votave që mori Fatmir Limaj

S.B.

Aksident në Krujë, plagoset 21-vjeçari

S.B.

Sa u votuan partitë në zgjedhjet e vitit 2019 dhe 2021 – dallimi në vota, përqindje dhe ulëse

S.B.

Kosovë/ Ministri i Shëndetësisë: Ka pasur rritje të rasteve me COVID-19, të respektohen masat

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...