Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një grua u lëndua rrëndë pasi e shtypi vetura tek Kisha Katolike në Shkup

Në datën 08.02.2021 në orën 07.40 në udhëkryqin nga rr. “Mitropolit Teodosij Golloganov” dhe rr. “9 Maji”, M.S.(39) nga Shkupi duke drejtuar automjetin motorik të udhëtimit “Folksvagen” me targa të Shkupit ka goditur personin L.K.(67) nga Shkupi. L.K. i është dhënë ndihmë mjekësore në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski” ku i janë konstatuar lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit.

Postime të ngjashme

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

Aksidenti me fatalitet në Malishevë, arrestohet i dyshuari

D V

E reja shqiptare vritet në sy të dy fëmijëve në SHBA

D V

Aksident në Fier, 6 të lënduar

D V

Digjet një shtëpi në Valkovë, humb jetën një person

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...