Agjencia Zhurnal.mk

Një hit i ri po vjen, bashkëpunimi i Kidës me Lyrical Son publikohet sot

Dy prej artistët më të suksesshëm në vend, Kida dhe reperi Lyrical Son janë bashkuar për të sjellur duetin e parë së bashku.

Ata sot pritet të lansojnë këngën e cila mban titullin ‘Deja Vu’ dhe do të vije e realizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline. Ishte këngëtarja Kida ajo që ka sjellur disa imazhe të shkëputura nga klipi teksa shfaqet në formë të mirë në një skenë që paralajmëron një hit veror.

Ky projekt do të lansohet në YouTube sot me fillim nga ora 14:00.

Padyshim adhuruesit e dyshes së njohur po presin me padurim publikimin e këngës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...