Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Një hit i ri po vjen

Pandemija ka parallzuar po thuajse të gjithë Botën por përkundër kësaj bllokade prap se prap Amerika ka vëndosur të bashkpunojë me Kosovën duke e vlersuar dhe besuar në punën e sajë! Bëhët fjalë për rep këngëtarin shqiptarë që jeton dhe vepron në USA Malsor Sadikun të njohur ndryshe me emrin skenik Agresioni! Agresioni është në realizimin e projektit të tij më të ri! Ashtu siq kishe paralajmruar ditë më parë surpriza në krijimtarinë e tij ashtu dhe doli! Kuptuam së Agresioni është nê realizimin e projektit të tij më të ri në bashkpunim me këngëtarën e famshe shqiptare Edita Sopjani! Puna ka filluar,instrumetali është duke u finalizuar ka mbetur vetëm vokali për tu realizuar! Gjithsesi ne i’u dëshirojmë suksese dyshës kosovare!

Postime të ngjashme

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

Paris Hilton: Jam e mençur, nuk jam bionde budallaqe

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...