Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Një i burgosur nga Nagoriçani i Vjetër është gjetur i vdekur në burgun “Kshanje”

Shkup, 19 qershor – M.J.(58) nga fshati Nagoriçan I Vjetër, I cili vuante dënimin në burgun “Kshanje”, është gjetur I vdekur.

Rasti është paraqitur mbrëmë, në orën 02:45, në Stacionin policor Kriva Pallankë.

M.J. është gjetur në repartin e hapur të burgut, ndërsa me udhëzim të Prokurorit publik trupi I tij është dhënë perm obduksion. 

Postime të ngjashme

Shkarkohet Goran Sugareski, emërohet drejtori i ri i Doganave

D V

Qeveria e rriti ndihmën për qytetarët, agjencitë turistike, klubet e natës dhe restorantet e dasmave

D V

Qeveria e RMV-së shpërblen me dy milionë denarë Dejan Georgievskin për suksesin në lojërat olimpike

D V

Vendet e Vishegradit PRO “Mini Schengen-it”: Mbështesin përshpejtimin e procesit të zgjerimit të BE-së

D V

Digjen pyjet e Kopanicës së Shkupit (Foto)

D V

Meteoalarm portokali, edhe sot mbi 40 gradë Celsius

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...