Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Një i plagosur me thikë dhe një me armë në Gazi Baba, policia po heton rastin

Shkup, 7 janar – Dy persona me lëndime u dërguan në spital, pas një incidenti që ndodhi pranë pompës së benzinit në zonën e Gazi Babës. Policia po heton rastin.

Sipas informacionit fillestar, natën e kaluar në orën 19.55 në SIA Shkup u raportua se një person ishte plagosur afër pikës së karburantit në zonën e Gazi Babës.

Më vonë, u mor informacioni se SI (33) nga Hasanbegu ishte sjellë në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “Naum Ohridski” me një objekt të mprehtë në automjetin “Audi” për ndihmë mjekësore. EE (31) nga fshati Haraçinë u transferua nga vendi i ngjarjes në Kompleksin e Klinikës “Nënë Tereza” me një plagë me armë zjarri dhe mjeku e diagnostikoi atë me lëndime të rënda trupore.

Në vendin e ngjarjes janë siguruar një “vend”, automjet “golf” me targa të Shkupit, tufa dhe një objekt i mprehtë. Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

Kasami: Grafa etnike do të bëhet realitet

R Zh

Tërmeti prej 5.5 shkallëve në Greqi, u ndje edhe tek ne

T E

Takim i kryeministrit Zaev me përfaqësues të Bashkësisë Maqedonase Gorane të Kosovës

R Zh

Protokolle për regjistrim, “Nuk është problem të hyjnë nëpër shtëpitë nëse respektohen masat”

T E

Fërçkovski kthehet nga posti i ambasadorit ende pa u emëruar

T E

Presidenti Pendarovski mori pjesë në debatin “Ikja e trurit dhe gjendja me demokracinë në Evropë”

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...