Agjencia Zhurnal.mk

Një i vdekur dhe dy të lënduar në aksidentin në Strumicë

Strumicë, 6 janar – Gjashtëdhjetë e tre vjeçari V.A nga fshati Piperevë ka vdekur në aksidentin që ka ndodhur sot rreth orës 13:20 në rrugën lokale për fshatin Dobroshincë te vendi i quajtur “Shapkar”, njofton SPB e Strumicës.

Në aksidentin kanë marrë pjesë automjeti i tipit “shkoda” i drejtuar nga shoferi i cili tanimë ka humbur jetën dhe automjetit “sharan” i drejtuar nga E.M nga fshati Gradashorci dhe bashkudhëtarit të tij të cilët kanë marrë lëndime trupore.

Mbikëqyrje në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipi mbikëqyrës i SPB Strumicës dhe prokuror publik.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...