Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Përrenjas të Shqipërisë

Një 43-vjeçar ka humbur jetën në një aksident në Përrenjas, ka bërë të ditur Policia e Shtetit shqiptar.

 

Zija Stojna, duke drejtuar mjeti tip “Toyota”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka humbur jetën. Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 14:10 në fshatin Rrajcë Skënderbe, ku për pasojë ka mbetur e lënduar edhe bashkëshortja e tij, e cila fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit./A2

Related posts

Vrasje misterioze në Fushë Tophanë

Z H

Nuk respektoj masat antiCOVID, arrestohet një person në Zveçan

D V

Një banor i Tetovës është arrestuar për shkak të lëshimit në qarkullim të banknotes së falsifikuar prej 100 eurove

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More