Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Një i vdekur në aksidentin e rëndë në Shkup

Shkup, 11 tetor – Një aksident i rëndë ka ndodhur në Trubarevë të Shkupit. Sipas informacioneve të MPB-së një makinë e tipit BMV e cila jozyrtarisht ka qenë me shpejtësi të madhe ka goditur një motoçikletë, ndërsa vozitësi i motoçikletës ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Ndërkohë një fëmijë tjetër i cili ka qenë kalimtar rasti ka marrë lëndime të rënda dhe është në gjendje kritike. Në vendngjarje policia ka kryer ekspertizë. Dëshmitarët ngjarjen e përshkruajnë si të tmerrshme.

Postime të ngjashme

Më shumë se një dokument për ndryshimin e kufijve në Ballkan, DW përmend luftën

R Zh

Presidenti Pendarovski dekreton Ligjet nga Pakoja e pestë e masave ekonomike

R Zh

Ambasadori i BE-së: Heqja e liberalizimit të vizave nuk diskutohet

R Zh

Regjistrohen 364 raste me Kovid-19 prej 2.379 testimeve, 24 të vdekur, 689 të shëruar

R Zh

Kuvendi i miratoi ligjet nga pakoja e pestë të masave ekonomike

R Zh

Mariçiq kritikon opozitën: Vetëm te ne nuk mund të zbatohet votimi online

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...