Agjencia Zhurnal.mk

Një i vdekur në aksidentin e rëndë në Shkup

Shkup, 11 tetor – Një aksident i rëndë ka ndodhur në Trubarevë të Shkupit. Sipas informacioneve të MPB-së një makinë e tipit BMV e cila jozyrtarisht ka qenë me shpejtësi të madhe ka goditur një motoçikletë, ndërsa vozitësi i motoçikletës ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Ndërkohë një fëmijë tjetër i cili ka qenë kalimtar rasti ka marrë lëndime të rënda dhe është në gjendje kritike. Në vendngjarje policia ka kryer ekspertizë. Dëshmitarët ngjarjen e përshkruajnë si të tmerrshme.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...