Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Një kamion ka rrëshqitur dhe është përmbysur në Rosoman

Rosoman, 14 shkurt – Një kamion ka rrëshqitur dhe ka dalë nga rruga në Rosoman.

Një kamion ka rrëshqitur dhe ka dalë nga rruga mbrëmë në fshatin Ribarc të Rosomanit, me siguri për shkak të rrugës së rrëshqitshme, thekson Verolub Dodevski, zëdhënës i SPB Veles.

Dodevski sqaroi se nuk ka të lënduar, është shkaktuar vetëm dëm material.

Postime të ngjashme

Bexheti: Kisha nderin të mirëpres Ambasadorin e BE-së në Shkup, Dejvid Gir

R Zh

Milikije Halimi i jep fund problemit disa dekadash të ujit, Haraçina me uji pa ndërprerje

D V

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

D V

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

D V

Lëvizja Besa zgjedhë strukturat e saj në Novosellë të Bogovinës, lëvizja po ritet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...