Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

Fotot e një krijese të detit të thellë që u pa në një plazh në Kaliforni trembën shumë persona.

Krijesa e identifikuar si një peshk, përndryshe banon në pjesët më të thella dhe të errëta të oqeanit.

Ben Estes, personi që e pa, ishte duke ecur përgjatë plazhit kur u takua me një krijesë të bllokuar në një plazh në Newport Beach, transmeton Telegrafi.

Ai bëri foto dhe informoi rojet e shpëtimit në plazh dhe ata i postuan fotot në Facebook, ku menjëherë tërhoqën shumë vëmendje.

Ata gjithashtu thonë se nuk është një krijesë e rrallë, por sigurisht që është e rrallë ta shohësh në plazh.

Postime të ngjashme

Britanikut i erdhi një kartolinë nga një ‘fëmijë i panjohur’, gruaja ia shkatërroi laptopin dhe televizorin – u bë vonë kur e kuptoi se për çfarë bëhej fjalë

Dafina Vidishiqi

Test psikologjik/ Ajo që shihni në fillim ju tregon se çfarë përshtypje lini tek njerëzit e tjerë

Dafina Vidishiqi

Misteri që zgjati për 25 vjet: Dy vajza shkuan në një ‘hotel të përhumbur’ dhe që atëherë nuk i ka parë askush

Dafina Vidishiqi

Është më e madhe se një fushë futbolli dhe vazhdon të rritet – një gropë në Meksikë ka “gëlltitur” një shtëpi, por edhe dy qen

Dafina Vidishiqi

Studimi: Ky është medikamenti që redukton rrezikun e vdekjes ose shtrimit në spital nga COVID-19

Dafina Vidishiqi

E kishte kërkuar gjithë jetën, babait i bie të fikët në mes të emisionit kur takon vajzën pas 38 vitesh

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...