Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një lojë e thjeshtë për fëmijë ka shqetësuar shumë të rriturit, a dini si ta zgjidhni atë?

Një lojë e thjeshtë për trurin për fëmijë ka munduar shumë të rritur pasi u bë përsëri virale në mediat sociale.

Mister për nxënësit e shkollës, i cili mundoi shumë japonezë të rritur në Twitter disa vjet më parë, u bë përsëri viral pasi u postua në kanalin e njohur YouTube Mind Your Decision me më shumë se 2 milionë abonentë, transmeton Telegrafi.

A e dini cili numër vjen në vend të pyetësorit?

Kjo është e nevojshme të njihni parimet me të cilat janë të lidhur numrat, dhe nëse nuk arrini të keni një zgjidhje, mund ta shihni në pamjen më poshtë.

Postime të ngjashme

Rrëzoi burrin me një goditje të fuqishme, dhe e gjitha ishte një keqkuptim

S.B.

Fitoi 21.5 milionë euro në loto, por humb aksidentalisht biletën në rrobalarëse

S.B.

Piceria me “furrë” vullkanike, në temperaturë 1 mijë gradë celsius

S.B.

Shitet në ankand diamanti më i madh në histori, vlera e tij kap vlerën e 14 milionë dollarëve

S.B.

Kjo është macja fatlume – posedon lodra, vepra arti, shtrat dhe televizion

S.B.

Pandemia i ndau vëllezërit binjakë nga Suedia, kështu që ata janë në kufi çdo ditë dhe takohen me njëri-tjetrin

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...