Një muaj nga vdekja e të atit, vazhdojnë shkrimet prekëse nga Shkenda Dubova: Më mungon shumë

Babai i këngëtares Shkenda Dubova, Shaip Dubova, ndërroi jetë rreth një muaj më parë.

 

Ai vdiq si pasojë e komplikimeve nga COVID-19, ndërsa njoftimi u bë i ditur përmes rrjeteve sociale nga familjarët.

Një muaj më vonë ka qenë artistja ajo e cila ka ndarë një fotografi me të ndjerin në InstaStory, nëpërmjet të cilës thotë se i mungon shumë.

Shkenda Dubova (Foto: Instagram)

“Pom mungon shumë Pip”, ka shkruar ajo.

Krijuesja e hitit “Ti me mu” duket se kishte një relacion tejet të afërt me të atin dhe kjo është vënë re edhe më parë në postimet e bëra.

Babai i Shkendës ndërkohë kishte punuar si kameraman në Radio Televizionin e Prishtinës, si dhe si fotograf i pavarur.

Kurse sa i përket Dubovës, ajo është shkëputur tërësisht nga muzika për t’u fokusuar në profesionin e sipërmarrëses. 

Related posts

‘Fotografi të paprekura, celulit dhe strija’ – Rina Balaj nuk përdor filtra në pozat e reja me bikini

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

“Happy Birthday”, publikohet kënga më e re nga Dafina Zeqiri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More