Agjencia Zhurnal.mk

Një nënë super-tërheqëse si Ariana, ju ‘shkrin’ me pamjen e fundit

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë një hap me modën, përcjell ORAinfo.Ermali dhe Ariana para një muaji janë bërë prindër për herë të katërt dhe sollën në jetë një vajzë që e kanë quajtur Ana.

Arianën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale me postime nga jeta e saj.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e me këtë pamje po duket kaq tërheqëse.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...