Agjencia Zhurnal.mk

Një nga pamjet e Dafinës në klipin e ri në përkrahje të komunitetit LGBT

Dje (e mërkurë) është lansuar një bashkëpunim që ka filluar të pëlqehet mjaft shumë në këtë periudhë vere.

Fjala është për këngën “Aman”, duetin e këngëtares Dafina Zeqiri me reperët: Lumi B dhe Ledri Vula.

Treshja sollën një projekt mjaft të veçantë, nga vetë kënga e deri te videoklipi i tyre për të cilin u përkujdesën në masë të madhe.

Dafina mori vëmendje në aspektin vizual edhe në këtë klip, ndërsa eksperimentoi me flokë e veshje të ndryshme.

Ditën e sotme u publikua një prej bashkëpunimeve më premtuese të kësaj vere, kënga “Aman” nga Dafina, Ledri e Lumi.

Në një nga pamjet, 31-vjeçarja vjen shumëngjyrëshe pas të cilës duket se ka një mesazh që e zbuloi së fundmi grimeri Arbër Bytyqi.

“Unë dhe Dafina Zeqiri erdhëm me idenë që të përfshijmë ngjyrat më cool të ylberit dhe të festojmë këtë pamje në nderim të muajit të krenarisë së LGBT”, ka shkruar ai.

Dafina Zeqiri përndryshe në vazhdimësi është shfaqur si përkrahëse e komunitetit ‘LGBTI’.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!