Agjencia Zhurnal.mk

Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për të

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, zë gjithmonë hapsirë në shkrimet e medieve rozë.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Learta u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo. Learta është e përfolur edhe për raportin me kunatat e saj.

Së fundi, ato kanë publikuar një foto ku shihet se Njomza e ka bërë nuse Leartën, e Gresa nuk ka hezituar ta ndajë këtë imazh me ndjekësit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...