Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Një person dyshohet se e ka sulmuar fizikisht një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, të martën.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se viktima menjëherë kishte pranuar trajtim mjekësor.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit do të vazhdoj në procedurë të rregullt.

Postime të ngjashme

Arrestohet 31-vjeçarja në Shqipëri, përfitoi 16 mijë euro nga mashtrimi në Instagram

D V

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

Gjendet trupi i një burri të vdekur në afërsi të Zhirovnicës

Z H

Dhunoi të miturën në motel, arrestohet i dyshuari nga Kllokoti

D V

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...