Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një person gjendet i shtrirë në Strellc të Epërm, ndërron jetë në Spitalin e Pejës

Një person është gjetur i shtrirë në rrugë nga disa kalimtarë, të cilët e kishin dërguar në Spitalin e Pejës.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 21:58 në fshatin Strellc i Epërm, në Deçan.

Siç thuhet në raport, njësiti policor ka shkuar në spital dhe ka kuptuar se viktima kishte ndërruar jetë

“Është raportuar se një mashkull kosovar është gjetur në rrugë i shtrirë dhe nga disa kalimtar ishte dërguar në spitalin e Pejës. Njësiti policor ka shkuar në spital dhe ka kuptuar se viktima kishte ndërruar jetë. Me konsultim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

Humb jetën një punëtor në Koçan

D V

Kapet shqiptari me 494 mijë euro, ja ku i kishte fshehur

D V

Arrestohet 37 vjeçari në Fushë-Kosovë

N E

Lëndohet rëndë një motoçiklist në një aksident në Shkup

Z H

MPB konfirmon lajmin e Zhurnalit: Kapet marihuanë me vlerë 150 mijë euro

Z H

Sulmuan njëri-tjetrin me mjete të forta, arrestohen dy pejanët

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...