Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Një person i pastrehë ka ndërruar jetë në rrugën “Maqedonia”

Shkup, 16 maj – B.K., i cili herë pas here e vizitonte pikën për të pastrehë të Kryqit të Kuq në Shkup, dje ishte gjetur i vdekur në rrugën “Maqedonia”.

Rastin në SPB Shkup e ka raportuar Ndihma Urgjente Mjekësore në orën 10:15.

MPB njoftoi se me urdhër të prokurorit publik trupi është dhënë për autopsi.

Postime të ngjashme

Qeveria emëron Muharrem Asanin, zëvendësdrejtor në Dogan

R Zh

Kryetari i Sarajit Blerim Bexheti njofton se nënshkruan kontratën për rikonstruktimin e rrugës kryesore

R Zh

Digjet deponia e egër në Labunisht, banorët në hall po helmohen nga tymi dhe gazrat

Dafina Vidishiqi

Zbulohen 13 emigrantë në autostradën Kumanovë – Tabanoc

Dafina Vidishiqi

Bisedimet për Kodin Zgjedhor, drejt dështimit

Dafina Vidishiqi

Zaev: Pro listave të hapura për këshilltarët

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...