Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

Një person ka humbur jetën pas fatkeqësisë trafikut që ka ndodhur dje tek ish spitali i qytetit në Shkup.

Sipas informacioneve të MPB-së, në aksident u përfshinë automjeti “Mercedes”, i drejtuar nga B.M.(37) nga Shkupi dhe “Shkoda Oktavija” i drejtuar nga J.V.(50) nga Shkupi.

Pas aksidentit, tek bashkudhëtari në “Mercedes” E.M.(70) nga Shkupi, i cili kishte probleme shëndetësore dhe i është keqësuar gjendja shëndetësore, në spitalin “Sh.Naum Ohridski” është konstatuar vdekja pa shenja të goditjes në aksident, derisa tek bashkudhëtari tjetër B.I.(46) nga Shkupi dhe vozitësi i automjetit tjetër J.V. janë konstatuar lëndime trupore.

Postime të ngjashme

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

Pamjet/ Makina humbi drejtimin dhe ra në kanal, dy viktimat e shënuara në Lushnje janë babë e bijë

S.B.

Tre të mitur nga Tetova vidhnin nëpër shitore gjatë orës policore

S.B.

Detaje për aksidentin e rënd në Çento: Janë lënduar më tepër persona

S.B.

144 shkelje në Shkup, 63 për vozitje të shpejtë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...