Një përvjetor i dytë jashtë pritshmërive, ja si festuan Meghan dhe Harry

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë kaluar disa vite bashkë, të mbushura me drama, por ata kaluan përvjetorin e tyre të dytë të martesës në një mënyrë shumë të ngjashme me 2020-ën. Siç është raportuar në “Town and Country”, përvjetori i dytë u festua sërish në karantinë, ndërsa ata ishin akoma duke qëndruar në shtëpinë e Tyler Perry në Kaliforni. Ky informacion vjen nga një version i përditësuar i Finding Freedom, i shkruar nga Omid Scobie dhe Carolyn Durand dhe që përmban informacione të reja në lidhje me jetën e çiftit që kur doli libri vitin e kaluar.

 

“Me mbylljen e restoranteve, çifti duhej të bëhej pak kreativ për festimet e përvjetorit të dytë në shtëpi, kështu që kanë kaluar një pjesë të ditës duke parë prapa në vitin 2018 festimet e dasmës, të ftuarit përfshirë dhe ceremoninë magjike në Kështjellës Windsor, “sipas burimeve.

“Ata e mbyllën ditën me ushqimin e preferuar, atë meksikan të porositur nga një restorant i njohur, dhe i shoqëruar me pijen margarita alkoolike për Harryn, jo alkoolike për Meghan.

Related posts

Rita Ora vjen e veshur tërësisht me të zezë në ndarjen e çmimeve “MTV VMA”

D V

Rihanna heq padinë kundër babait, për të cilin pretendonte se e përdori emrin e saj për të fituar para

D V

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com