Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një piton i madh u mbështoll nën një veturë në Australi, nevojitej një orë për ta larguar nga aty

Personat që e larguan gjarprin nga një veturë në Australia kishin të bënin me një piton që zvarritej pranë një tubi karburanti.

I gjithë ekipi kaloi më shumë se një orë duke larguar ngadalë gjarprin.

Gjithçka përfundoi siç duhet dhe gjarpri u lëshua në zonën e tij natyrore.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga Caters Clips.

Postime të ngjashme

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

S.B.

Pitbulli që qesh gjatë gjithë kohës bëhet viral në internet

S.B.

Zbulohet fosil i një dinozauri të ri rreth 200 milionë vjeçar

Z H

Ballkoni i mbushur me vizitorë shembet mbi shkëmbinjtë poshtë në një shtëpi me qira të plazhit Malibu – dëshmitari rrëfen ngjarjen

S.B.

Shtëpitë dhe ndërtesat me dizajne interesante

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...