Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Një pjesë e Butelit do të ketë ndërprerje të ujit

Shkup, 18 tetor – Një pjesë e Butelit të Shkupit sot do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë.

Ndërprerja ndodh për shkak të një defekti F-80mm në një kompani në rrugën Gruica Vojvoda 1/2.

Postime të ngjashme

I riu vuan nga leukemia akute, kërkon ndihmën tuaj

D J

“Arratisja” dhe “rishfaqja” e Mijallkovit, një farsë e madhe!

D J

Covid-19, regjistrohen 725 raste të reja

D J

“Dhoma Publike”, aktivistët kërkojnë dënim për anëtarët e grupit

D J

Protestat për ‘Monstrën’, kërcënon maqedonasi: Do t’ju “shkelë me kamion”(Foto)

D J

Spasovski-Kozhuvarovska: Në rritje siguria në komunikacion

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...