Maqedoni

Një pjesë e komunës së Gazi Babës nesër pa energji elektrik

Zhurnal Ads

Shkup, 13 shtator – Pa energji elektrike nesër nga ora 12:00 deri në ora 15:00 do të jenë pjesë e përdoruesve të rrugës “Brigada e Moravës jugore” dhe përdoruesve të amvisërive, vetëm numrat çift nga numri 12 deri në 30 në komunën e Gazi Babës.

Në periudhën nga ora 9:00 deri në 11:30 nesër pa energji elektrike do të jenë pjesë e përdoruesve nga rruga “Trifun Hadzi Janev”, pjesë e rrugës “Jani Lukrovski”, shtëpia e pensionistëve, pika e karburantit “Makpetrol”, Kadastra dhe përdoruesit e ndërtesave nga numri 1 deri në 6 në komunën e Gazi Babës.

Siç është njoftuar nga RCUK – Shkup, ndërprerjet janë për shkak të ndërhyrjeve të planifikuara teknike në sistemin elektrik në Qytetin e Shkupit.

Postime të ngjashme

Mbeten pezull punët në Kuvend, BDI e Lëvizja BESA insistojnë të udhëheqin me Komisionin për Çështje Evropiane

XH,I

Shuhen shpresat për ndërtimin e shkollës në Idrizovë për këtë vit

T E

KE nuk i komenton deklaratat e Zaharievës për Titon, rikujton se kushtet për në BE janë të qarta

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...