Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Një pjesë e komunës së Gazi Babës nesër pa energji elektrik

Shkup, 13 shtator – Pa energji elektrike nesër nga ora 12:00 deri në ora 15:00 do të jenë pjesë e përdoruesve të rrugës “Brigada e Moravës jugore” dhe përdoruesve të amvisërive, vetëm numrat çift nga numri 12 deri në 30 në komunën e Gazi Babës.

Në periudhën nga ora 9:00 deri në 11:30 nesër pa energji elektrike do të jenë pjesë e përdoruesve nga rruga “Trifun Hadzi Janev”, pjesë e rrugës “Jani Lukrovski”, shtëpia e pensionistëve, pika e karburantit “Makpetrol”, Kadastra dhe përdoruesit e ndërtesave nga numri 1 deri në 6 në komunën e Gazi Babës.

Siç është njoftuar nga RCUK – Shkup, ndërprerjet janë për shkak të ndërhyrjeve të planifikuara teknike në sistemin elektrik në Qytetin e Shkupit.

Postime të ngjashme

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

Zaevi nesër takon Selën dhe Gashin

R Zh

Radiologjia prej një muaji pa rezonancë magnetike, pacientët paguajnë 500 te privati

R Zh

Edhe nesër me diell, nga e marta vranësira, reshje dhe ulje të temperaturave

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...