Një pjesë e lagjes “11 Tetori” pa ujë

Shkup, 11 shtator  – Shfrytëzuesit e lagjes “11 Tetori” nga ora 12:00 kanë ndërprerje të ujit për shkak të një defekti në rrugën “Spiro Gulapçev” 1.

 

Siç informon NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”-Shkup, shfrytëzuesit do të jenë pa ujë deri në përfundimin e sanimit të defektit. 

Related posts

Ganiu priti në Komunë boksierët e suksesshëm të KB Shkupi-t

R Zh

Hapet pjesa e re e bulevardit “Nikolla Karev” në Shkup

R Zh

17 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid, vdesin dy pacientë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More