Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një punëtor lëndohet në vendin e tij të punës, dërgohet në spital

Në datën 14.02.2021 në orën 22.24 në SPB Shkup është denoncuar se në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” me lëndime të rrënda trupore është sjellur P.Gj. (64) nga Shkupi, i cili është lënduar duke kryer detyrat e punës për një kompani në një objekt në Vodno. Nëpunësit policorë nga SPB Shkup kanë kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

D V

Ndërron jetë një i burgosur në Idrizovë

D V

Arrestohen dy persona të kërkuar nga policia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...