Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Një super bashkëpunim ka ardhur nga Bruna dhe B2N

Ja më në fund projekti më i ri i këngëtares Bruna Smulja sapo ka ardhur! Dhe dilema se cili ishte artisti i bashkëpunimit është shuar tashmë, e ky është B2N. Kënga quhet “Vajza pa martue” dhe është sjellë mjaft bukur dhe kombinuar me njëri-tjetrin. Ky projekt mjaft ritmik e i menduar mirë shihet dhe nga klikimet e shumta që ka nisur të pritet mjaft mirë. Siç edhe kishte paralajmëruar Bruna ky është vetëm projekti i parë për këtë vit, e i dyti pritet të vijë por këtë herë solo.

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...