Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Një super projekt po vjen, Kida bashkon forcat me Butrintin e Ledrin

Orhidea Latifi e njohur si Kida, është njëra ndër këngëtaret më me zë në estradën shqiptare.

Ajo dhe rep-artisti Ledri Vula, së shpejti do të bashkojnë forcat për projektin e ri, i cili po pritet nga fansat e tyre me pa durim.

Mirëpo së fundmi është mësuar nga “Prive” se dyshes i është bashkuar edhe artisti më i pëlqyer i momentit, Butrint Imeri.

Thuhet se Butrint Imeri ka bashkuar forcat me Ledrin dhe Kidën për një këngë.

Madje flitet se Ledri Vula dhe Kida janë të ftuarit e Butrintit në këtë projekt.

Detajet e tjera nuk dihen ende, por e sigurt është që me këta të tre emra ky projekt do të jetë një hit i vërtetë.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...