Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një tigër në Kinë plagosi një burrë dhe theu xhamin e makinës së tij – publikohen pamjet

Një tigër siberian në një fshat në verilindje të Kinës ka sulmuar një fshatar që gjendej në një makinë aty pranë.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, si pasoj e sulmit, fshatari ka pësuar lëndime ndërsa është thyer edhe xhami i makinës së tij.

Si rezultat, autoritetet lokale kanë paralajmëruar banorët e fshatit Heilongjiang të qëndrojnë në shtëpitë e tyre.

Autoritetet planifikojnë ta vendosin tigrin “në gjumë” përmes pajisjeve përkatëse.

Ata postuan një video në Twitter të një tigri që vrapon drejt makinës, pamje që tregojnë edhe një xham makine të copëtuar.

Postime të ngjashme

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

S.B.

Pitbulli që qesh gjatë gjithë kohës bëhet viral në internet

S.B.

Zbulohet fosil i një dinozauri të ri rreth 200 milionë vjeçar

Z H

Ballkoni i mbushur me vizitorë shembet mbi shkëmbinjtë poshtë në një shtëpi me qira të plazhit Malibu – dëshmitari rrëfen ngjarjen

S.B.

Shtëpitë dhe ndërtesat me dizajne interesante

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...