Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Një tjetër zhdukje e mistershme, humb pa gjurmë 40-vjeçari në Elbasan

Një 40-vjeçar i identifikuar si Rrapush Çeça, është zhdukur pa lënë gjurmë në Elbasan. Mësohet se zhdukjen e tij e ka denoncuar i vëllai. Sipas informacioneve të para,Çeça, banues në lagjen “Hekurudha”, ka humbur kontaktet me familjaret prej mëngjesit të sotëm.

Vëllai i tij ka deklaruar se 40-vjeçari ka dalë ka dalë nga banesa me automjetin e tij me targa AA 531 VS, dhe u ka thënë familjarëve se po shkonte të kryente disa ekzaminime.

Pas verifikimit nga ana e familjarëve, rezulton se ai nuk ka qenë në qendrën spitalore, pasi nga regjistrat e observimit ditën e sotme, nuk ekziston i regjistruar.

Prej orësh, familjaret kanë kërkuar për 40-vjeçarin, por nuk kanë mundur të gjejnë asnjë gjurmë të tij.

Postime të ngjashme

Celibashi: 8 marsi, afati i fundit për dorëzimin e listave të kandidatëve për deputetë

T E

19 të vdekur nga Coronavirusi në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

T E

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

E rëndë në Tiranë, 63-vjeçari godet me thikë djalin

T E

“Zgjedhjet”, Ministria e Brendshme: Zyrat për aplikimin e pasaportave dhe ID të hapura edhe sot

S.B.

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...