Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Një trup i pajetë gjendet afër liqenit të Tikveshit

Shkup, 18 maj, zhurnal.mk – Një burrë 71-vjeçar u gjet i vdekur afër liqenit të Tikveshit, në zonën e fshatit Resava. Informatën për MIA, e konfirmoi Ndihma e shpejtë në Kavadar dhe zëdhënësi i SPB Veles, Verolub Dodevski.

Për momentin bëhet inspektim në vend, tani për tani nuk ka më shumë hollësira.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...