Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një vajzë e re humbë jetën në Gjinekologjinë e Çairit

Shkup, 13 tetor – Zhurnal.mk – Mbrëmë rreth orës 21:30 në Gjinekologjinë e Çairit pa vetëdije është sjellë një vajzë e re 24 vjeçare nga fshati Studeniçan i Shkupit, informon Zhurnal.

Sipas denoncimit, është bërë tentim për reanimacion, por rreth orës 23 para mesnate e njejta kishte ndëruar jetë. Bëhet fjalë për qytetaren A.R.

Trupi i të ndjerës i është dorëzuar Prokurorit Publik për autopsi.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...