Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Maqedoni

Një vajzë gjashtë vjeçare e ka humbur jetën në një aksident trafiku

Zhurnal Ads

Tetovë, 13 janar – Një vajzë gjashtë vjeçare nga Tetova e humbi jetën pasi u godit nga një automjet si këmbësor rreth orës 18 në bulevardin “Video Smilevski-Bato” në Tetovë, njoftoi policia e Tetovës. Vajza u përplas nga një automjet folksvagen golf i drejtuar prej një 30 vjeçari nga fshati Falishe.

“Vajza ka marrë lëndime të rënda trupore nga goditja, nga të cilat ka humbur jetën pasi u transferua në Spitalin Klinik të Tetovës. Shoferi pjesëmarrës në aksident është siguruar për procedurë të mëtejshme”, informon zëdhënësi Marjan Josifoski.

Në vijim është ekspertiza që e drejton prokurori publik, ndërsa ka marrë pjesë edhe një ekip i SPB Tetovë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Antokorrupsioni do të heton nëse Qyteti i Shkupit ka lidhur marrëveshje me shoqatën e avokaturës “Shilegov”

E.E.

Sot 4 viktima dhe 162 raste të reja me Covid-19

E.E.

Zaev paralajmëron takim liderësh brenda dy javëve

Z H

Presidenti kërkon të shfuqizohet pozita e zëvendës ministrit

T E

Nuk dua të flas për “planin B” për integrimin evropian, ne duhet të kemi sukses

T E

A prodhojnë burrat më shumë antitrupa kundër COVID-19 sesa gratë? Studimi i ri zbulon të vërtetën

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...