Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Një vajzë tregoi një hile për pastrimin e shisheve të ujit

Një vajzë postoi një video në profilin e saj në TikTok.

Ajo tregon se si pastrohen në mënyrë të përsosur shishet e ujit.

Vajza shtoi uthull në shishe dhe e mbushi pjesën tjetër me ujë.

Siç edhe shihet, ajo e vendosi tapën në një tas që përmban ujë dhe detergjent për larjen e enëve.

Ajo la gjithçka të qëndronte për 10 minuta dhe më pas e shpëlau mirë.

Shishet u pastruan në mënyrë shumë të lehtë dhe dukeshin shumë të pastra.

@carolina.mccauley

How to clean your bottles and make it smell fresh again. 🌿 #howtoclean #homehacks #cleaningtips #cleaningtipsandhacks #alwayslearning

♬ levitating x adore you mashup – muh-kai

Postime të ngjashme

Videoja virale e qenit që e shpëton qenin tjetër nga mbytja në pishinë

S.B.

Gruaja u shkurorëzua nga burri pasi vuri re një detaj në foton e tij

S.B.

Një mace “kurioze” u ngjit me alpinistët në majën e një mali zviceran

S.B.

Gruaja britanike e vendosë shtëpinë në shitje, pasi thotë se mund të shohë fqinjët duke bërë dush

S.B.

Disa vidra në një akuarium në Atlanta rezultojnë pozitive me koronavirus

S.B.

Çifti në Indi u zhvendos 18 herë në tre vjet për shkak të frikës së gruas nga buburrecat

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...