Një vështrim për plotësimin e ëndrrës, kur plotësohet hëna

Populli kinez realizoi objektivin e parë të luftës 100- vjeçare

Dolën nga varfëria 98 milionë e 990 mijë kinezë

U realizua shoqëria relativisht e begatë në Kinë

Ëndrrat e Kinës u bënë realitet njëra pas tjetrës

Kinezët po luftojnë paepur

Për çështjen madhore mijëravjeçare të kombit kinez

Kur plotësohet Hëna në Festën e Mesvjeshtës

Plotësohet edhe ëndrra e Kinës

Related posts

Qindra burra në Pakistan po hetohen mbi sulmin seksual ndaj një gruaje, viktima rrëfen ngjarjen – pamjet nxisin reagime të shumta

D V

Situatë kaotike rrugëve të Kabulit, qytetarët ikin nga paniku dhe frika e talebanëve – pamje të plaçkitjeve në mes të ditës në qendër të qytetit

Redaksia

Peru, kandidati i majtë Castillo, fitues i zgjedhjeve presidenciale

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More