Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Një veturë humbi kontrollin dhe ka rënë në hekurrudhë në Krivollak

Në datën 28.12.2020 rreth orës 03.30 në afërsi të fshatit Pepelishtë, A.I.(49) nga fshati Murtinë, Strumicë, duke drejtuar automjetin motorik të udhëtimit “Audi” me targa të Strumicës ka humbur kontrollin dhe ka rrënë në binarët e hekurrudhës Krivollak-Negotinë.

Pas aksidentit vozitësit A.I. dhe bashkëudhëtarit M.I. (23) nga fshati Murtinë, Strumicë, në Spitalin e përgjithshëm të Kavadarit, iu janë konstatuar lëndime të rrënda trupore.

Është kryer inspektim në vendin e aksidentit.

Postime të ngjashme

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...