Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Një vit pas tërmetit, Xhaçka: U ringritëm edhe më të fortë, i paharruar kujtimi i viktimave!

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka përmes një postimi në Facebook kujton tërmetin shkatërrues të një viti më parë, nga i cili thotë se Shqipëria u ringrit më e fortë

STATUSI I PLOTE

U ringritëm edhe më të fortë se më parë.
I paharruar kujtimi i viktimave të 26 nëntorit 2019, tragjedisë që tronditi jo vetëm tokën, por akoma dhe më shumë zemrat e mijëra njerëzve në Shqipëri e përtej saj.
#SiNjëFamilje🇦🇱

Postime të ngjashme

Rama në Shkup: Nuk jemi ne ata që dështuam, ky është mossukses i BE-së

Bekim Laçi

Flet çifti që u terrorizua nga pronarët e hotelit në Shqipëri

Bekim Laçi

Diell dhe temperatura deri në 40 gradë

Bekim Laçi

“Punë të denjë dhe të ardhme të sigurt”/ Rama prezanton Portalin Kombëtar të Punësimit

Bekim Laçi

Certifikimi i “25 prillit”, KSHZ mblidhet sot për të zyrtarizuar mandatet e partive dhe deputetët

Bekim Laçi

Vetoja bullgare/ Ja kur i vjen sërish mundësia Shqipërisë për hapjen e negociatave me BE-në!

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...