Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Një yll në ngritje si Fedi, vjen në një potpuri për fundvit (Video)

Zhurnal Ads

I ka hyrë muzikës si i ri dhe po ndërton karierën e tij me një vokal të mrekullueshëm. Fedi, për këtë fundvit vjen me një potpuri në duet me Majlindën, projekt ky i orkestruar nga Egzon Bajraliu ndërsa producent ekzekutiv Flori Cocaj.

Fedi dhe Majlinda ne xhirime

Fedi me këtë po godet në pikë për shkak të këngëve të përmbledhura që ka vendosur t’i paraqesë para publikut por që pas festave ai të vijë edhe me projekte të tjera. Për të dëgjuar më shumë këtë projekt të mrekullueshëm mjafton të klikoni në videon në vazhdim:

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa publikon klipin e ri “Levitating” të realizuar me TikTok

admin

Rolet e papërsëritshme të Tinka Kurtit, sot ajo mbush 88 vjet

S.B.

Si i mori Nora Istrefi këngën Leonora Jakupit

T E

Për skenën e zhveshjes në filmin “Engjëjt janë larg”, Teuta Krasniqi thotë se ka qarë dy javë

admin

Fest’ 59: Jonida Vokshi tërheq vëmendje me dukjen glamuroze në natën finale

S.B.

Skivi: Largimin e Ledrit prej “Skillz” e kam përjetuar keq!

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...