Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Njërën nga suprizat e vitit 2021 e ka rezervuar Nora Istrefi!

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi duket se ka një suprizë për të gjithë fansat e saj për ditët e para të vitit 2021.

Ajo ka treguar se është duke përgatitur albumin e saj më të ri.

Ndërkaq projekti i saj i fundit erdhi tre muaj më parë në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe u titullua “Dy zemra”, ndërsa tashmë i është përkushtuar tërësisht projekteve të reja të albumit të saj.

Megjithëse ende nuk kemi një lajm të tillë nga vetë Nora, por ka qenë violinisti Adorel ai që e ka zbuluar këtë lajm të bukur.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me këngëtaren, duke e falenderuar që e ka bërë pjesë të albumit të saj.

“Faleminderit Nora Istrefi, ishte kënaqësi të isha pjesë e këtij albumi të bukur dhe të uroj shumë suksese në albumet e radhës.”- ka shkruar ai.

Ndërkaq ende nuk dihet se çfarë titulli do të ketë ky album, e as ndonjë datë publikimi ende nuk është dhënë, por për më shumë detaje lidhur me këtë si duket duhet të presim për të marë ndonjë përgjigje më të saktë nga vet këngëtarja.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...