Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Njësoj si Monica Bellucci, vajza e aktores po mahnit botën me bukurinë e saj

Vajza e aktores, ikonës së bukurisë, Monica Bellucci dhe aktorit francez Vincent Casel, tani i është futur rrugës së modës dhe duket se po ecën në të njëjtat hapa ashtu si edhe prindërit.

Vincen dhe Monica kanë dy vajza së bashku, Deva, Léonie 16 dhe 11 vjeç.

Asnjëherë nuk kanë dashur që fëmijët e tyre të bëhen pjesë e kamerave dhe botës pa dëshirën ndaj dhe e vetmja që tani ndërmori këtë rrugë është vajza e madhe Deva, e cila ka ngjallur shumë kuriozitet për shkak të bukurisë që ka marrë nga dy prindërit.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...