Njihen që më përpara, ja fotoja dhe videoja e Andi Shehit me konkurrenten e re të Për’puthen

Konkurrentja e “Për’puthen nga qyteti i Vlorës, Alvisa Qarri, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur hyri për herë të parë në programin e dashurisë. Ajo u prezantua si vajzë sportiste dhe e thjeshtë

Duke qenë se Për’puthas-it janë gjithmonë në qendër të vëmendjes, ndjekës të ndryshëm gërmojnë për jetën e personazheve duke gjurmuar foto apo pjesmarrje të ndryshme televizive.

Alvisa ka konkurruar në X-Factor, asaj gjithashtu ju gjetën disa video në internet, pasi vajza ka qenë Youtuber.

Related posts

Kylie Jenner sjell poza atraktive pranë veturës luksoze Mercedes Benz Wagon

D V

‘Sot ishte ditë e mirë’ – pas aktivitetit në Tiranë, Dua publikon imazhe relaksi me të dashurin

D V

Edhe pse nuk ka qenë e infektuar me COVID-19, Diellza Kolgeci: Unë herë pas here e bëj testin, vaksinohu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More