Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Njihuni me 7 vajzat të cilat e siguruan finalen e madhe të ‘Miss Shqiptarja në Botë’

Zhurnal Ads

Të dielën në ambientet e sheshit 21, nga juria profesionale janë përzgjedhur grupi i dytë prej 7 vajzave të cilat kanë siguruar finalen e madhe të ‘Miss Shqiptarja në Botë’ ‘Miss Shqiptarja në Botë’ është event i cili ka filluar javën e kaluar dhe ka zgjuar një interesim të madh të publiku, ky spektakël i cili organizohet nga producenti tashmë me famë ndërkombëtare Ilir Geci ‘Gecjan Fashion Group’ dhe RTV 21, event ky që po transmetohet çdo të diele në televizionin kombëtar 21 në Kosovë dhe në televizionin 21 në Maqedoni.

Këto janë 7 vajzat më fat, të cilat kanë siguruar finalen e madhe: Anita Limani, Feride Dugolli, Sindi Limanaj, Belina Gashi, Fatjeta Dervishi, Dea Haxhiu, Valza Rama. Kujtojmë që tani kanë mbetur edhe 5 javë deri në finalen e madhe të “Miss Shqiptarja në Botë”. Pjesë e jurisë së javës së dytë ishin: Ilir Geci, Kosovare Halimi, Flora Maxharraj, Donika Miftari, Erza Bunjaku, Agon Shala, ndërsa, prezantuese e eventit ishte Nora Fejza.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kapet mat Andi i “Përputhen” me modelen?

admin

Miley Cyrus zbulon se ajo ‘nuk kaloi shumë kohë’ duke qarë për divorcin nga Liam Hemsworth

S.B.

Fifi me poza atraktive në imazhet e realizuara gjatë xhirimeve të këngës “Du&Ich”

S.B.

Cardi B vishet nga dizajnerja shqiptare, Lena Berisha për festën e ditëlindjes së 28-të

admin

George Clooney pranon se kishte dhuruar nga një milion dollarë për 14 miqtë e tij

S.B.

Beatrix Ramosaj me një tjetër fotografi atraktive në bikini nga Dubai

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...