Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Njihuni me djaloshin e pashëm nga Ballkani që po shkëlqen në diasporë

Zhurnal Ads

Për shumë vite Mahir Bajrmoski (i njohur si MahirBaj) me rrënjë ballkani ka qenë i njohur me modelin e mjekrës në Europë.

Për një vit ai ka menaxhuar veten për ta vendosur me brande të njohura si: Nike, Adidas, Puma, Under Armour, North Face e shumë të tjera. Ai është prezantuar në shumë dyqane online, revista dhe si model pasarelash.

Ai është ftuar në shumë shou, galeri, klube dhe javë mode në shtete të ndryshme.

Në Zvicër ai është një nga menaxherët më të mëdhenjë të eventeve dhe me artistin e tij Pronto ka vendosur veten në industrinë e muzikës europiane.

Ne jemi krenarë që origjina e tij është nga Ballkani dhe jemi të ekzaltuar për atë që do vijë në të ardhmen.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Vildane Zeneli pozon me bikini pranë pishinës, në fokus linjat trupore

admin

Angelina Jolie për gratë që abuzohen gjatë festave: Përpiquni të gjeni dikë dhe të lidheni për raste urgjente

S.B.

Oriola duket e parezistueshme në setin e ri, fustani i zi ia thekson format trupore

S.B.

Loredana është reperja më e dëgjuar sivjet në hip-hopin gjerman, sipas Spotify

S.B.

Hapin llogari false në emër të saj dhe shpallin lojë shpërblyese, Leonora Jakupi reagon duke u kërkuar fansave t’i bojkotojnë këto faqe

admin

Dua Lipa fotografohet duke konsumuar cigare, ndërsa shijon pushimet me të dashurin në Meksikë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...