Agjencia Zhurnal.mk

Njihuni me Enis Bafti, krahun e djathtë dhe mjeshtrin e suksesit të S4mm

Deri më sot e keni njohur S4mm por jo edhe anën e fortë të tij, atë që i mban shpinën dhe organizon thuajse çdo gjë, e mbi të gjitha suksesin. Krahas çdo artisti të suksesshëm sigurisht që qëndron një person si hije e që në rrallë raste mund të shihet ose të njihet nga një rreth i ngushtë.

Flasim për menaxherin e tij, Enis Bafti, djaloshi i cili tash e disa vite qëndron në krah të S4mm, rep artistit i cili bëri revolucion në skenën muzikore shqiptare si dhe bëri Tetovën një nga qytetet më të përfolura për të treguar se ky qytet sigurisht që ka shumë talent që me punë e me mund arrinë në majat e suksesit.

Për të njohur personalitetin e tij nuk është dhe aq e vështirë aq sa nuk është e vështirë të shihet dhe lexohet suksesi që ka prapa, mjafton vetëm të rikujtohen projektet e S4mm!

View this post on Instagram

MAMACITA

A post shared by EB (@enisbafti) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...