Njihuni me ngjyrat e preferuara te Hailey Bieber gjatë periudhës vjeshtë-dimër

Modelja 24-vjeçare, Hailey Bieber, si dhe ambasadorja e linjës së produkteve të bukurisë, Bare Minerals, ka zbuluar se nuk po i ndjek rregullisht trendet e fundit të modës

 

“Kur vjen puna për vjeshtën dhe dimrin unë bëhem pak më ‘spicy’ në zgjedhjet e mia’- thotë ajo, duke shtuar se preferon ngjyrat: merlot, burgundy (e kuqe e errët), ose një ngjyrë kafe të ftohtë e viteve 90’.

Përsa i përket ngjyrës së thonjve gjatë vjeshtës, zgjedhjet e modeles janë nuancat e të kuqes edhe kafes, por nuk mungon edhe ngjyra e gjelbër.

Pra Hailey duket se ka një tërheqje ndaj stilit të viteve 90′, ngjyrat e të cilit do të kenë një përhapje të gjerë në muajt e ardhshëm.

Related posts

Roza Lati do t’iu lë pa gjumë me këto poza në bikini të tejdukshme

D V

Butrint Imeri po vjen me një baladë, ndan disa sekuenca nga kënga e re

D V

I gënjeu fansat për lokacionin, Enca thumbon Loredanën duke gënjyer edhe ajo kinse po i kalon pushimet në Mykonos e jo në Shqipëri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More