Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Njihuni me vajzën e Sabri Fejzullahut

Vajza e këngëtarit Sabri Fejzullahu, Bulza feston ditëlindjen e 34. Ajo mori urime të shumta por nuk mungoi edhe ai nga Sabri Fejzullahu.

Me një fotografi të publikuar në Instagram, ai shkroi një mbishkrim plot emocion.

Sabri Fejzullahu ka shprehur edhe dashurinë e madhe që ka ndaj vajzës së tij.

“Qdo ditelindje e jotja kur vjen , une bi ne halle qysh me te uru oj drita e syve te mi o dielli jem qe me ngrohe e shume large me je.O Ty Bulza e jem te bekofte perendija e i festofsh edhe 100 me Stinen me Rigen e me Vetonin e qe kurr e di qe te duan e i don , veq atëherë me pushon shpirti nostalgjija e Babit”, ka shkruar këngëtari.

Ndryshe, edhe Ermal Fejzullahu e ka uruar për ditëlindjen e saj.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...