Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Njihuni me vjehrrën e Oriola Marashit

Mamaja e futbollistit të njohur, Eros Grezda, feston ditëlindjen. E në ditën e saj të veçantë, i biri nuk la pa postuar në rrjetet sociale një fotografi me të, si dhe t’i bëjë një dedikim të bukur.

“Urimë ditëlindjen nanë”, shkruan Grezda në postimin e tij në “Instastory”. Në këtë fotografi, ajo që vihet re është ngjashmëria e madhe që futbollisti ka me nënën e tij.

Ndërkohë nga ana tjetër, për muaj të tërë, kryefjala e mediave rozë ka qenë romanca e Erosit me modelen bukuroshe, Oriola Marashi.

Lidhja e tyre duket se është konsoliduar dhe gjërat po bëhen gjithnjë e më tepër serioze, pasi ata ishin gati të hidhnin edhe një hap drejt fejesës. Por ishte pandemia ajo që u shtyu planet çiftit të njohur.

Postime të ngjashme

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

S.B.

Xheri bën dedikim prekës për Cekën pas ndarjes nga jeta: Lamtumirë ikona e kuzhinës shqiptare

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...