Agjencia Zhurnal.mk

Noga dhe Andin Randobrava sjellin baladën “Kujtimet”

Sa më shumë që po ofrohet Shën Valentini edhe baladat janë këngët ideale për këtë festë.

E tillë është edhe balada e fundit “Kujtimet”, e cila vjen nga Noga dhe Andin Randobrava.

“Kujtimet” është një këngë melankolike, e përcjell me një muzikë të lehtë që është punuar nga kantautori Andin Randobrava, i cili ka bërë edhe muzikën dhe tekstin e kësaj kënge.

Dyshja nuk janë të panjohur me këngë të tilla.

Ata kanë realizuar edhe më parë bashkëpunime të cilat janë shndërruar në hite.

Nga komentet duket se kënga e tyre është pëlqyer nga fansat. /GazetaExpress/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...