Noizy i vë kusht fansave për publikimin e këngës së re

nga D V

Rap-artisti i njohur, Noizy, ka paralajmëruar fansat përmes rrjeteve sociale për një këngë të re.

Megjithatë, ai i ka vendosur përpara një kushti, në mënyrë që ky projekt të realizohet.

Këngëtari nga Shqipëria ka kërkuar që të bëhen 500 mijë pëlqime e 100 mijë komente, nëse dëshirojnë që kënga të publikohet sa më shpejt.

Foto: Screenshot/Instagram

Këtë projekt e ka paralajmëruar në bashkëpunim me Varrosin dhe reperen nga Prizreni, Tayna.

“500 mijë pëlqime, 100 mijë komente nëse e doni shpejt”, ka qenë përshkrimi që i ka vendosur.

Deri më tani janë bërë mbi 25 mijë pëlqime dhe mbi shtatë mijë komente, shifra të vogla këto nga ato që kërkoi 37-vjeçari.

Noizy pak ditë më parë mbajti koncertin “Alpha Shoë III”, ku u cilësua si një dështim nga të pranishmit.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More